سلام دوستان!!

این وبم خعلی بهتر از وب قبلیمه و میخوام اینجا باشم! اما نمیتونم.

امتحانات ترم از هفته آینده شروع میشه و من نمیتونم تحمل کنم افت کنم توشون!!

باید همروووو 20 بدم. کسی ک بخواد دامپزشک بشه باید خیلی بیشتر از اینا سخت کوش باشه.

این وب میدونم بدون مدیر نمیشه اما تا میتونم به ملیکا امروز سفارش میکنم به اینجا سر بزنه و کلی مطلب بزاره.

چون دوس ندارم این وب خالیی بمونه. اما دوست ندارید یه دامپزشک خوب دیه تو این مملکت داشته باشین؟(هرچن من میرم خارج بعد گرفتن دکترای دامپزشکیم).

میدونم ملیکا هم وقت زیادی نداره ولی خب شاید بیشتر از منن داشته باشه(شااااییییییییییددددددد)

این وب حذف نمیشه. فقط دیه تا عید(تقریبا) سر نمی زنم. اما ملیکااااا نزاااررر این وببب خالییی بمووونهههه هاااا!!!

خب من معذرت موخوام واقعنی اگه ملیکا پست نزاشت شما به پستای قبلی اینقد نظر بدید تا وقتی اومدم دوبارع به ایین وب انرژی بگیرم مقالات طولانی تری بنویسم و داستانامو زود زود بزارم.

ولی اگه تا عید بیام و ببینم بالای 100 نظر نزاشتید دیه میبندم این وب رو ها

پس بزارید این وب حده اقل با بازدید ها . نظرات بسیا شما بروز باشع و بلاگفا از بین نبردش.

ممنونم. ببخشید که این وب رو برای این مدت طولانی ولش میکنم اما مجبورم بخاطر آینده م، علاقهم و هدف بزرگگگمممم.

دوستان میدونم زیاد ب وباتون سر نمیزنم اما قول میدم تا عید که اومدم به وب همه کسایی کع برام نظر گذاشتن 50 تا نظر بزارم و اگه کسی بالای 25 نظر بزاره تو این وب و به پستای قبلی هم سر بزنه و نظر بزاره من تو وب اوون شخص 100 تا نظر میدم%.%

خب اگه پیشنهادی ام داشتید حتماااا بنویسید واسم تو گفتینو هم بیاین و پیشنهادات تون و اعتقاداتتون راع به حیوانات رو بم بگیددد

قول دادماااااااااا نزارید این وب کهنه شه دلتون کع نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسییییی و قوووولللل میدم ک اگععع برام بالای 50 تا نظر هر شخصصص بزنه من تمام مقالاتی رو که در این مدت و دراوقات فراقتم و دقیقه های باقی مونده از درسامم نوشتم رو همرووو اینجا با عکس بزارم

و یکهو هم قسمت 11 تا 25 سلام یسنا رو توی پست بزارم و داستان راز پنهان رو هم تا آخرین قسمتش رو تو پست های جداگانه با فاصلهی یک روز بزارم^^ یه خبر داستان سلام یسنا فصل دوم هم داره ولی اگه هر شخص بالای 50 نظر نزاره من دیه داستانارو نمینویسم

خوب میدونم زیااادیییی قول دادم امااگه ببینم شوما هم هرکدومتون بالای 50 نظر گذاشتید  به همههههه یی این قول ها بیییییی ششششککککککک عمل میکنم پس من رو از نوشتن مقالات بلند درمورد حیوانات و نوشتن داستانا تا اون قسمتهایی که گفتم پشیمون نکنید

مرسی

پرنیا سیف زاد

حامی حیوانات و داشتن تخیلی بسیار قوی

(شوماهم به قول هاتون عمل کنید من عم موکولم)

خدانگهدارتون تا عید دوستان عزیز دلللل

بالای ,بزارم ,میدونم ,حیوانات ,بزاره ,میکنم ,سلام یسنا ,پستای قبلی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تحلیل فست فود رستوران آریولند آهنگ جدید ایرانی جدیدترین های اینترنت xiaomicover دانلود کلیپ جدید آموزش برنامه نویسی Diorcn54 Local گوگل وب سایت